OM prsteň

Ručne robený prsteň z jabloňového dreva.

ÓM – základná kozmická vibrácia!

ÓM prsteň zo starého dubového dreva. Ručne vyrobený a leštený. Ošetrený vodeodolnou vrstvou, takže môžete s ním ísť kľudne do sprchy, či do dažďu. Pre všetkých, ktorí vedia….

ÓM – základná mantra jogy, ktorá je tiež považovaná za prapôvodný, prvotný zvuk (tzv. pranava). Nejedna jogová hodina začína spievaním mantry ÓM trikrát za sebou, a ňou i končí.  V jogovej mytológii sa ÓM chápe ako základná kozmická vibrácia, ktorej chvením vznikol vesmír (boh Brahma stvoril svet jej nepretržitým opakovaním). Z tohto prvotného zvuku sa vydelili vibrácie o rôznych frekvenciách, ktoré dali vznik rôznym štruktúram.

ÓM je teda symbolom zjednotenia, absolútna, a reprezentuje minulosť, súčasnosť i budúcnosť. Mantra je spojením troch hlások A-U-M, v ktorých je symbolicky obsiahnuté všetko, čo vo svete existuje:

    • A – fyzické telo, hmotný vesmír, vedomá myseľ. BDENIE.
    • U – podvedomá myseľ. SNENIE.
    • M – najvyššie vedomie. HLBOKÝ SPÁNOK.

Cena: 170,-€

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Zásnubný prsteň „Briliantové slnko“

Luxusný ručne robený prsteň z masívneho starého dubového dreva, zlata a briliantu.

Ak hľadáš niečo výnimočné pre svoju najmilšiu, tak tu mám riešenie. Luxusný zásnubný prsteň. Prsteň je vyrobený z masívneho starého dubového dreva. Je brúsený a leštený ručne, ošetrený špeciálnou vodeodolnou povrchovou úpravou, takže je odolný i v sprche, či daždi! Vhodný na bežné nosenie. Slnko – 24 karátové zlato a certifikovaný briliant 3,0mm. Súčasťou je drevená krabička na prsteň zo starého dreva, olej a luxusná kazeta. Priložený certifikát pravosti briliantu. Na požiadanie je možné zložiť básničku pre vašu lásku podľa vašich indícií 🙂

Do 1 mesiaca vyrobím veľkosť podľa vašej požiadavky.

Cena na dotaz

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.