Mobilný dom ADAM

Nový život, s novými pravidlami, ktoré si určíte len VY. Predstavujeme vám naše nové naplnenie. Už dlho sme mali v hlave projekt mobilného domu, ktorý by využil všetky naše doterajšie skúsenosti a znalosti so stavbami menších stavieb, s tvorením pri výrobe nábytku, hlavne zo starého dreva. Ako dlhoroční stavitelia liečebných pyramíd chceme využiť naše znalosti a skúsenosti s prácou s vysokoenergetickým prvkami ,ktoré majú nesmierne pozitívny vplyv nielen na samotnú stavbu, ale aj na samotného užívateľa .

Našou prvotnom myšlienkou je nezávislosť a spojenie s prírodou. Vytvorili sme dom, ktorý nemusí byť napojený na žiadne inžinierske siete a zároveň je vám k dispozícií úplný komfort, ako pri štandardných rodinných domoch, ktoré sme v mnohých ukazovateľoch predčili. Presvedčte sa sami!

Dĺžka:  850 cm
Šírka:  300 cm
Výška:  270 cm bez podvozku
Celková obytná plocha: 24m²
Kategórie: 1+kk
Elektrická energia: 220V/50Hz
Batéria: 4,2kW!
Vykurovanie:  plynové
TUV:  plynový ohrev

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Ste ten  čo potrebuje strechu nad hlavou?

Bývate v dostatočne veľkom priestore , kde sú steny a strecha až 22 cm hrubé, aj vďaka 15 cm ekologickej  izolácii. Letné, rýchle  prehrievanie podobných domov sme ešte vyriešili dodatočnými odvetravacími lištami. Vďaka našim skúsenostiam s prácou s energetickými žiaričmi, je dom trvalé zharmonizovaný.  To vplýva na okamžitý dobrý pocit v priestore a celkové pokojné užívanie . Viac o pôsobení týchto prvkov tu.

Ste ten , čo má  rád teplo rodinného krbu?

O teplo sa v chladných mesiacoch postará moderný plynový ohrievač s odvetrávaním splodín. Pre milovníkov hľadieť na živý oheň,  je pripravený elegantný krb, či piecka.

Voda ako základ

Pre nezávislosť od prípojky na vodu,  či studňu,  máme pripravenú 20hl nádrž pod podvozkom a v rovnakom objeme je tu nádrž na odpadovú vodu.  Postarám sa o dodanie pitnej vody a pre čerpanie odpadovej. Pitná voda však nie je len pitná,  ale vďaka predchádzajúcej energetizácií v našej pyramíde , je voda zharmonizovaná a liečivá , s trojnásobnou  hodnotou životnej energie ako je vo vašom obľúbenom lese. To má pri dlhodobom pití nesmierny pozitívny účinok na všetky úrovne bytia. Viac o účinkoch pyramídovej vody tu.

O dostatočné množstvo teplej vody sa postará 180l bojler.

Elektrická energia

Využívame najnovšie známe poznatky fotovoltaiky, ktorú doplňujeme o ultra tichý plynový generátor. Tieto dva prvky vám postačujú k trvalému užívaniu elektrickej energie kedykoľvek,  a to s výkonom až 4,2 kW.

Pre milovníkov kuchyne

Na varenie je pripravený plynový sporák,  elektrická rúra a chladnička s mraziacim boxom.

Pre vás, ktorých mobilný dom zaujal, ale  nemáte potrebný pozemok, máme pripravenú pomoc. Povedzte nám o vašej predstave umiestnenia domu. Je to blízko vašej obce? Alebo chcete byť priamo v lone prírody,  v lese, či pri jazere? Ten správny nájdeme  pre vás.  Najčastejšie formou nájmu . Varianta  nášho nezávislého ostrovného domu má výraznú výhodu v tom, že nepotrebujete na jeho osadenie stavebné povolenie. Nový život s novými pravidlami, ktoré si určíte vy.

Design

Vizualizácia, ktorú prezentujeme je samozrejme jedna z mnohých možných variánt.  Design vám spravíme podľa vašich predstáv. V zásade môžeme hovoriť o boho štýle,  industrial štýle,  vidieckom,  provensálskom,  či ľudovom štýle.

Cenník

Klasické prípojky Ostrovný systém
Holodom Na kľúč Holodom Na kľúč
1+KK (25m²) 29 500 Eur 40 200 Eur 44 700 Eur 55 200 Eur
2+KK (37m²) 40 200 Eur 59 200 Eur 55 200 Eur 74 800 Eur
3+KK (50m²) 70 400 Eur 79 800 Eur 85 400 Eur 95 800 Eur

Špecifikácia