Pyramída “Rahul” s kompletnými službami

Základňa 42 cm alebo 50 cm, hodnota životnej energie pred aktiváciou – cca 16 500 Bovis jednotiek

ČO to je pyramída s kompletnými službami? Táto ponuka okrem môjho osobného dovozu pyramídy zahŕňa:

1. Pyramídu vo veľkosti 42 , alebo 50 cm základni. 42 cm základňu som zvolil zámerne. Vmestí sa totiž na každú štandartnú kuchynskú linku, širokú 60 cm, bez ohľadu na to, ako je natočená vaša linka  na svetové strany. Je preto univerzálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú mať po ruke pyramídu , a pritom nemajú k dispozícií aspon štandartný kompas. Už sa nemusíte obávať , že sa vám nevmestí na linku.

V rovnakej cene ale ponúkam aj 50 cm základňu. Pri oboch verziách som použil rovnakú konštrukciu ako pri veľkých liečebných pyramídach. IBA pre tejto konštrukcii garantujem jej tvarovú stálosť aj vo vlhších prostrediach. Pyramída je tak oveľa pevnejšia ,estetickejšia  a pri vhodných pyramidonoch, či správnej aktivácií aj silnejšia.

A tu sa dostávame k môjmu rozhodnutiu, prečo spolu s predajom pyramídy ponúkam ďalšie služby.

2. Meranie životnej energie. Životnú energiu vášho priestoru zmeriam pomocou Bovis škály pred samotnou inštaláciou pyramídy a po nej. Budete tak sami vidieť  (a väčšina z vás aj cítiť) samotné meranie a zistené rozdiely. Na požiadanie zmeriam životnú energiu aj vás samotných, alebo potravín , či ostatných vecí, o ktoré budete mať záujem.

3. Aktivácia pyramídy. Na aktiváciu pyramídy používam svoje techniky a vždy závisia na veľa faktoroch. Preto v tejto chvíli nemá význam sa o tejto téme rozpisovať. Snáď len to, že samotná aktivácia a správne osadenie sú najdôležitejšími faktormi na to, ako budete spokojní so svojou pyramídou. Rozdiely sú obrovské a ak nechcete mať doma “len” energetický žiarič, veľmi rád vám pomôžem.

4. Harmonizácia a prípadné čistenie priestorov. 

5. Muzikoteriapia. Pomocou ladičiek vám urobím 30 min. terapiu , zameranú na oblasti, ktoré potrebujete riešiť. S vďačnosťou som prijal možnosť preškolenia na muzikoterapeutické ladičky a ak ste ešte nemali tú príležitosť vyskúšať si samotnú terapiu – tak tu ju máte 🙂

Samozrejmosťou je preškolenie, načo všetko je možné pyramídu využiť, ako sa o ňu starať a pre tých otvorených mám pripravené i dar naviac. O tom však pri samotnej inštalácií 🙂

Použitie pyramídy:

 • Výroba pyramidálnej vody

 • Výrazné zlepšenie energetickej hodnoty potravín

 • Brúsenie žiletiek, nožov, nožníc

 • Harmonizácia liekov a kozmetiky

 • Výroba zdravých iontových nápojov

 • Energetické čistenie prostredia a mobilov

 • Ukladanie myšlienkových foriem

 • Výrazné predlžovanie čerstvosti potravín

Cena na dotaz

Liečebná pyramída s pódiom a lehátkom

Základňa 250 cm, životná energia – cca 15000 BJ!

Minimálny rozmer pyramídy, určenej k liečeniu. PRE NÁROČNÝCH! So silným pyramidonom. Kremeň v tvare pyramídy. Pyramída zhotovená podľa uhlov Cheopsovej pyramídy v Gize. Ako materiál som použil drevo, ošetrené paropriepustnou profesionálnou lazúrou , ktorá chráni pyramídu aj v náročnejších externých podmienkach. Je možné si vybrať farbu. Vzorkovník farieb si prezrite nižšie. Skonštruované zo špeciálne lepených vysušených hranolov, ktoré zabraňujú skrúcaniu dreva a tým k zabraňujú k menším výkonom pyramídy , či ich úplne znehodnotenie (častý problém hobby drevených konštrukcií). Základom sú hranoly v rozmeroch 5×10 cm, čím je zabezpečená maximálna stabilita. Vďaka prepracovaným uhlovým rezom je plášť stien pyramídy jednoliaty, bez odskokov a kovových prvkov, čím pyramídy zvyšuje svoju účinnosť a samozrejme tak i estetiku samotnú.

Pódium je 20 cm vysoké , zhotovené zo smrekovej dlážkovice, natreté kvalitnou orechovou lazúrou. V strede pódia je zhotovený uzatárateľný priestor na uloženie liečebných kameňov, zvolených podľa účelu liečenia.

Lehátko je vyrobené z kvalitných lepených KVH hranolov, so 4cm hrubou nosnou konštrukciu. plocha na ležanie je z bukových dosiek. Toto lehátko je možné nastaviť až v ôsmich polohách!

Kremeň je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý kryštál a najsilnejší zosilovač energie na tejto planéte. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Okrem toho ju dokáže výborne odblokovávať. Ako ukázala Kirlianova fotografia, vaše biomagnetické pole sa v prípade, že držíte v ruke kremeň, zdvojnásobí. Súčasne kremeň odstraňuje svalové kŕče a chráni pred radiáciou. Vytvára elektromagnetické vlny a odstraňuje elektrostatický náboj. Práca s kryštálmi kremeňa na vibračnej úrovni umožňuje naladenie na špecifickú energiu, ktorú potrebujeme k uzdraveniu alebo k splneniu duchovnej úlohy. Uvádza energiu do najdokonalejšieho možného stavu a odstraňuje vzniknutú nerovnováhu. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnejšie vyššie tela. Súčasne vedie k hlbokému prečisteniu duše a spojenie duševnej dimenzie s mysľou. Na duchovnej úrovni zvyšuje kryštál kremeňa energiu na najvyššiu možnú mieru. Číry kremeň funguje na všetkých rovinách bytia. Zvyšuje duševné schopnosti a navádza vás k duchovnému účelu, pre ktoré ste vybraný. Na mentálnej úrovni kremeň napomáha sústredeniu a uvoľňuje doposiaľ uzamknutú pamäť. Kremeň je vynikajúci šetrič energie.

Použitie pyramídy:

 • Synchronizácia energetických systémov človeka

 • Meditácie

 • Výroba kvalitnej dojčenskej vody

 • Energetické a harmonizované potraviny

 • Výroba iontových nápojov

 • Liečenie domácich miláčikov

 • Kvalitnejší rast záhradníckych priesad, zeleniny a ovocia

 • Ukladanie myšlienkových foriem

 • Výrazné zvyšovanie životnej enegie

Cena na dotaz

V tejto cene je zahrnutá: pyramída , pódium 260x260cm, lehátko, meranie životnej energie pred a po montáži, s možnosťou zmerať životnú energiu vami vybraných osôb,  aktivovanie pyramídy, čistenie priestorov, muzikoterapie pre majiteľa,  montáž, zameranie pyramídy,  lazúra Rhenocoll, frekvenčná solfeggio aktivácia s hudobným doprovodom, preškolenie, nastavenie pyramídy na ďalšie funkciu (výroba pyramidálnej vody, zušľachťovanie alkoholu, uskladňovanie potravín, sušenie potravín, harmonizácia ostatných potrieb – viac pri obhliadke, liečenie osôb, meditácie)

V cene nie je zahrnutá  doprava – 0,2€/km

Pyramída “Shanti” na potraviny a vodu s kremeňom

Základňa 60 cm, hodnota životnej energie pred aktiváciou – cca 17 500 Bovis jednotiek

Pyramída, ktorá robí “zázraky” na počkanie 🙂 Požitá kontštrukcia, ako pri liečebných pyramídach, s jednoliatou plochou strany pyramídy. Vytvára stabilnú konštrukciu, minimalizuje skrútenie dreva a je nielen energetickým žiaričom, ale aj vhodným estetickým doplnkom modernej domácnosti. Spája v sebe viacero funkcií. Zjednodušene môžem povedať že má  v sebe ten najekologickejší filter na vodu, výrobník ideálnej dojčenskej vody, výrobník iontových nápojov, ionizér, brúsič nožov, atď…Ale hlavne je to tá najúžasnejšia nabíjačka určená práve pre vás. Účinky sú zosilnené kryštáľom kremeňa, ako najsilnejší kondenzátor energie.Kremeň je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý kryštál a najsilnejší zosilovač energie na tejto planéte. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Okrem toho ju dokáže výborne odblokovávať. Ako ukázala Kirlianova fotografia, vaše biomagnetické pole sa v prípade, že držíte v ruke kremeň, zdvojnásobí. Súčasne kremeň odstraňuje svalové kŕče a chráni pred radiáciou. Vytvára elektromagnetické vlny a odstraňuje elektrostatický náboj. Práca s kryštálmi kremeňa na vibračnej úrovni umožňuje naladenie na špecifickú energiu, ktorú potrebujeme k uzdraveniu alebo k splneniu duchovnej úlohy. Uvádza energiu do najdokonalejšieho možného stavu a odstraňuje vzniknutú nerovnováhu. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnejšie vyššie tela. Súčasne vedie k hlbokému prečisteniu duše a spojenie duševnej dimenzie s mysľou. Na duchovnej úrovni zvyšuje kryštál kremeňa energiu na najvyššiu možnú mieru. Číry kremeň funguje na všetkých rovinách bytia. Zvyšuje duševné schopnosti a navádza vás k duchovnému účelu, pre ktoré ste vybraný. Na mentálnej úrovni kremeň napomáha sústredeniu a uvoľňuje doposiaľ uzamknutú pamäť. Kremeň je vynikajúci šetrič energie.

Nájdite si pevné a nemenné miesto vo vašej domácnosti a umožníte si kvalitnejší a zdravší život. Zasielam skompletizovanú a zlepenú aj poštou, spolu s návodom na uloženie, aktiváciu a s tipmi na zenergetizovanie potravín. Odtieň si je možný vybrať prakticky akýkoľvek. Čo dokáže pyramída 60×60 cm?

Použitie pyramídy:

 • Výroba pyramidálnej vody

 • Výrazné zlepšenie energetickej hodnoty potravín

 • Brúsenie žiletiek, nožov, nožníc

 • Harmonizácia liekov a kozmetiky

 • Výroba zdravých iontových nápojov

 • Energetické čistenie prostredia a mobilov

 • Ukladanie myšlienkových foriem

 • Výrazné predlžovanie čerstvosti potravín

Cena na dotaz

Liečebná pyramída so silným pyramidonom z kremeňa

Základňa 250 cm

Minimálny rozmer pyramídy, určenej k liečeniu. PRE NÁROČNÝCH! So silným pyramidonom. Kremeň v tvare pyramídy. Pyramída zhotovená podľa uhlov Cheopsovej pyramídy v Gize. Ako materiál som použil drevo, ošetrené paropriepustnou profesionálnou lazúrou , ktorá chráni pyramídu aj v náročnejších externých podmienkach. Je možné si vybrať farbu. Vzorkovník farieb si prezrite nižšie. Skonštruované zo špeciálne lepených vysušených hranolov, ktoré zabraňujú skrúcaniu dreva a tým k zabraňujú k menším výkonom pyramídy , či ich úplne znehodnotenie (častý problém hobby drevených konštrukcií). Základom sú hranoly v rozmeroch 5×10 cm, čím je zabezpečená maximálna stabilita. Vďaka prepracovaným uhlovým rezom je plášť stien pyramídy jednoliaty, bez odskokov a kovových prvkov, čím pyramídy zvyšuje svoju účinnosť a samozrejme tak i estetiku samotnú. Kremeň je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý kryštál a najsilnejší zosilovač energie na tejto planéte. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Okrem toho ju dokáže výborne odblokovávať. Ako ukázala Kirlianova fotografia, vaše biomagnetické pole sa v prípade, že držíte v ruke kremeň, zdvojnásobí. Súčasne kremeň odstraňuje svalové kŕče a chráni pred radiáciou. Vytvára elektromagnetické vlny a odstraňuje elektrostatický náboj. Práca s kryštálmi kremeňa na vibračnej úrovni umožňuje naladenie na špecifickú energiu, ktorú potrebujeme k uzdraveniu alebo k splneniu duchovnej úlohy. Uvádza energiu do najdokonalejšieho možného stavu a odstraňuje vzniknutú nerovnováhu. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnejšie vyššie tela. Súčasne vedie k hlbokému prečisteniu duše a spojenie duševnej dimenzie s mysľou. Na duchovnej úrovni zvyšuje kryštál kremeňa energiu na najvyššiu možnú mieru. Číry kremeň funguje na všetkých rovinách bytia. Zvyšuje duševné schopnosti a navádza vás k duchovnému účelu, pre ktoré ste vybraný. Na mentálnej úrovni kremeň napomáha sústredeniu a uvoľňuje doposiaľ uzamknutú pamäť. Kremeň je vynikajúci šetrič energie.

Použitie pyramídy:

 • Synchronizácia energetických systémov človeka

 • Meditácie

 • Výroba kvalitnej dojčenskej vody

 • Energetické a harmonizované potraviny

 • Výroba iontových nápojov

 • Liečenie domácich miláčikov

 • Kvalitnejší rast záhradníckych priesad, zeleniny a ovocia

 • Ukladanie myšlienkových foriem

 • Výrazné zvyšovanie životnej enegie

Cena na dotaz

V cene je zahrnutá  montáž, zameranie pyramídy, pyramída 250×250 cm s pyramidonom,  lazúra Rhenocoll, aktivácia pyramídy, frekvenčná solfeggio aktivácia s hudobným doprovodom, preškolenie, nastavenie pyramídy na ďalšie funkciu (výroba pyramidálnej vody, zušľachťovanie alkoholu, uskladňovanie potravín, sušenie potravín, harmonizácia ostatných potrieb – viac pri obhliadke, liečenie osôb, meditácie)

V cene nie je zahrnutá  doprava – 0,2€/km

Liečebná pyramída so záhradným záhonom 400

Základňa 400 cm, hodnota životnej energie –  cca 19 100 Bovis jednotiek

Pyramída do vašej záhrady, ktorá je kombináciou liečebnej pyramídy a záhradného záhonu. Zrelaxujte, naberte energiu, harmonizujte energetický systém svojho tela, liečte sa. To všetko v prostredí vami vybranej flóry záhradného záhonu, ktorý je TRVALE vystavený účinkom pyramídovej energie. Čo viac si priať!? Dokonca umožnuje harmonizovať vaše potraviny, lieky, VODU!!! atď.  Pyramída zhotovená podľa uhlov Cheopsovej pyramídy v Gize. Ako materiál som použil drevo, ošetrené paropriepustnou profesionálnou lazúrou , ktorá chráni pyramídu aj v náročnejších externých podmienkach. Je možné si vybrať farbu. Vzorkovník farieb si prezrite nižšie. Skonštruované zo špeciálne lepených vysušených hranolov, ktoré zabraňujú skrúcaniu dreva a tým k zabraňujú k menším výkonom pyramídy , či ich úplne znehodnotenie (častý problém hobby drevených konštrukcií). Základom sú hranoly v rozmeroch 5×10 cm, čím je zabezpečená maximálna stabilita. Vďaka prepracovaným uhlovým rezom je plášť stien pyramídy jednoliaty, bez odskokov a kovových prvkov, čím pyramídy zvyšuje svoju účinnosť a samozrejme tak i estetiku samotnú.

Použitie pyramídy:

 • Liečba človeka v polohe ležmo vo výške 1/3 pyramídy

 • Meditácie

 • Výroba pyramidálnej vody

 • Energetické a harmoniozované potraviny

 • Zušľachťovanie alkoholických nápojov, špeciálne domácich páleniek a vína

 • Liečenie domácich miláčikov

 • Kvalitnejší rast záhradníckych priesad, zeleniny a ovocia

 • Ukladanie myšlienkových foriem

 • Výrazne vyšší a kvalitnejší výnos pestovaných plodín

Cena na dotaz

V cene je zahrnuté  obhliadka s odporúčaným umiestnením, zameranie pyramídy, pyramída 4×4, obruba záhonu,  spojovacie prvky, lepidlá, tmely, lazúra Rhenocoll, aktivácia pyramídy, frekvenčná solfeggio aktivácia s hudobným doprovodom, preškolenie, nastavenie pyramídy na ďalšie funkciu (výroba pyramidálnej vody, zušľachťovanie alkoholu, uskladňovanie potravín, sušenie potravín, harmonizácia ostatných potrieb – viac pri obhliadke, liečenie osôb, meditácie)

V cene nie je zahrnutá cena sadeníc a semien, doprava ostatná – 0,2€/km

Možnosť doplniť permakultúrnym záhonom na kľúč profesionálnym permakulturistom. Viac pri obhliadke.

Pyramída 493

Základňa 493 cm, Výška 314 cm

Priestranná viac účelová pyramída. 50 násobná zmenšenina. Pyramída zhotovená podľa uhlov Cheopsovej pyramídy v Gize. Ako materiál použité drevo, ošetrené paropriepustnou profesionálnou lazúrou , ktorá chráni pyramídu aj v náročnejších externých podmienkach. Je možné si vybrať farbu. Vzorkovník farieb si prezrite nižšie. Skonštruované zo špeciálne lepených vysušených hranolov, ktoré zabraňujú skrúcaniu dreva a tým k zabraňujú k menším výkonom pyramídy , či ich úplne znehodnotenie (častý problém hobby drevených konštrukcií). Základom sú hranoly v rozmeroch 5×10 cm, čím je zabezpečená maximálna stabilita. Vďaka prepracovaným uhlovým rezom je plášť stien pyramídy jednoliaty, bez odskokov a kovových prvkov , čím pyramídy zvyšuje svoju účinnosť a samozrejme tak i estetiku samotnú.

Použitie pyramídy:

 • Liečba človeka v polohe ležmo vo výške 1/3 pyramídy

 • Spoločenská relaxácia

 • Meditácie viacerých ľudí súčasne

 • Výroba pyramidálnej vody

 • Zušľachťovanie alkoholických nápojov, špeciálne domácich páleniek a vína

 • Liečenie domácich miláčikov

 • Pestovanie záhradníckych priesad

 • Zušľachťovanie semien

Cena pyramídy: na dotaz

Súčasťou dodávky je stručný návod na kompletizáciu a aktiváciu pyramídy. V prípade montáže a dovozu z našej strany cena dohodou.

Aby ste mali pôžitok v pyramíde čo najlepší doobjednajte si k nej terasu. Terasa je vždy ošetrená s profesionálnym olejom na terasy KORA TEX. Vyhotovujem v troch prevedeniach: Smreková terasa, Borovicová a špeciálna pečená borovica Thermoborovica. Ceny kompletov sú potom nasledovné:

Pyramída 493×493 cm

So smrekovou terasou 500×500 – 1100 €
S borovicovou terasou 500×5000 – 1190 €
S thermo borovicovou terasou 500×500 – 1600 €

Orgonitová pyramída – energia/aktivita

Základňa 17 cm

Túto orgonitovú pyramídu doporučujem ako zosilovač umiestniť na vrchol liečebnej pyramídy, prípadne samostatne stojacu. Zloženie: striebro, bronz, čierna oceľ, meď, hliník, orgonitová guľa s čírym krištáľom v cca 1/3 výšky pyramídy, po bokoch – kvet života a liečivé kamene: Kremeň je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý kryštál a najsilnejší zosilovač energie na tejto planéte. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Okrem toho ju dokáže výborne odblokovávať. Ako ukázala Kirlianova fotografia, vaše biomagnetické pole sa v prípade, že držíte v ruke kremeň, zdvojnásobí. Súčasne kremeň odstraňuje svalové kŕče a chráni pred radiáciou. Vytvára elektromagnetické vlny a odstraňuje elektrostatický náboj. Práca s kryštálmi kremeňa na vibračnej úrovni umožňuje naladenie na špecifickú energiu, ktorú potrebujeme k uzdraveniu alebo k splneniu duchovnej úlohy. Uvádza energiu do najdokonalejšieho možného stavu a odstraňuje vzniknutú nerovnováhu. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnejšie vyššie tela. Súčasne vedie k hlbokému prečisteniu duše a spojenie duševnej dimenzie s mysľou. Na duchovnej úrovni zvyšuje kryštál kremeňa energiu na najvyššiu možnú mieru. Číry kremeň funguje na všetkých rovinách bytia. Zvyšuje duševné schopnosti a navádza vás k duchovnému účelu, pre ktoré ste vybraný. Na mentálnej úrovni kremeň napomáha sústredeniu a uvoľňuje doposiaľ uzamknutú pamäť. Kremeň je vynikajúci šetrič energie. Pokiaľ sa jeho kryštál pripevní k palivovému systému automobilu, dokáže znížiť spotrebu pohonných hmôt. Karneol je kameň ambície, plný životnej sily a vitality. Ide o stabilizujúci kameň s vysokou energiou. Výborne obnovuje vitalitu, motiváciu a účinne stimuluje tvorivé schopnosti. Vhodný pre dramatické situácie. Psychologicky prepožičiava karneol schopnosť vyrovnať sa s priebehom životného cyklu a zaháňa strach zo smrti. V staroveku sa používal na ochranu mŕtvych na ich ceste do záhrobia. Dodáva odvahu, prináša pozitívny pohľad na život, rozháňa apatiu a motivuje k úspechu v podnikaní aj v ďalších oblastiach. Je užitočný k prekonávaniu závislosti rôzneho druhu. Tento kameň vám pomôže získať vieru v seba samého tak ako aj v to, čo vnímate okolo seba. Pomáha preniknúť až k samým koreňom toho, čo vám znepríjemňuje život a dodáva silu k vytrvalému jednaniu. Duševne karneol zlepšuje schopnosť analýzy prináša jasnejšie vnímanie okolitého sveta. Pri meditácii odstraňuje rušivé myšlienky a pomáha naladiť denné snenie na všednú realitu. Prináša ostrejšiu koncentráciu a odháňa duševnú apatiu. V citovej oblasti je kameň mocným ochrancom pred závisťou, hnevom a zlobou – či už vašej vlastnej alebo zo strany iných ľudí. Utišuje zlosť a bráni vzniku negatívnych pocitov, ktoré nahradzuje láskou k životu. Jaspis – je preslávený ako „najlepší živiteľ“. Používa sa pri liečbe, zjednocuje všetky aspekty života. Zaisťuje ochranu a a uzemňuje energie tela. Pohlcuje negatívnu energiu a súčasne prečisťuje a dáva do rovnováhy čakry a auru. Odstraňuje z prostredia elektromagnetické  a iné znečistenia vrátane radiácie. V duševnom živote prináša jaspis svojmu nositeľovi odhodlanie k naplneniu všetkých zámerov. Dodáva odvahu prenikať dôrazne ku koreňu problému. Súčasne podnecuje čestné chovanie k sebe samému. Ponúka pomoc v priebehu konfliktov, ku ktorým v živote dochádza. V duševnej rovine pomáha jaspis pri rýchlom uvažovaní. Zvyšuje organizačné schopnosti a schopnosť posudzovať veci ako celok. Povzbudzuje rozvoji predstavivosti a premenu myšlienok na činy. Na fyzickej rovine predlžuje sexuálnu rozkoš. Prináša pomoc počas dlhodobých chorôb a dodáva telu energiu.

Použitie pyramídy:

 • Zosilovač energie v liečebných pyramídach

 • Hlbšie meditácie

 • Silná podpora pri liečbe

 • Odstraňovanie nerovnováhy

 • Zvyšuje duševné schopnosti

 • Zdvojnásobenie biomagnetického poľa človeka

 • Stimulácia tvorivých schopností

 • Pomôže získať vieru v seba samého

Cena pyramídy: 59 €

Zloženie: striebro, bronz, čierna oceľ, meď, hliník, orgonitová guľa s čírym krištáľom v cca 1/3 výšky pyramídy, po bokoch – kvet života a liečivé kamene.

ODPORÚČAM – výborný doplnok liečebných pyramíd. Vhodné hlavne pre tých, čo už majú skúsenosti s “iba” drevenou pyramídou a chcú posilniť účinok pyramídy. Špeciálne kremeň je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý kryštál a najsilnejší zosilovač energie na tejto planéte. Pri mojom poslednom stretnutí  s Valeriim Uvarovom mi odporúčal práve kremeň – ako najlepší zosilovač.

Týmto ďakujem spoločnosti Orgon trade z Bardejova za spoluprácu! viac na : http://www.orgonit.sk

TH pyramída  – cca 25 000 Bovis jednotiek

Celoročne obývateľná pyramída. Zdravie a luxus vo vašej záhrade, alebo vo vašom welness. V pyramíde je možné usadiť 12 až 15 ľudí. Je preto výborným zdrojom na realizáciu ženských , alebo mužských kruhov, skupinových terapií, alebo jednoducho rodinných stretnutí, kde prichádzajú odpovede oveľa rýchlejšie.

Luxusne prevedená pyramída so zateplenou podlahou a zateplenými stenami. Na zateplenie podlahy a stien je použitá ovčia vlna v hrúbke 10 cm . TH pyramída je vám k dispozícií počas celého roka. Steny pyramídy sú pokryté vodeodolnými materiálmi . Vrchné pokrytie z dreveného šindľu, čím sa umocňuje zážitok tradične použitých materiálov. Na vrchu liečebnej pyramídy sa nachádza “čiapka” , prevedená s izolačného dvojskla s výberovým sklom, ktoré má vyšší obsah kremíku. “Čiapka” zároveň umožňuje voliteľné odvetrávanie. Pre zvýšenie liečivých účinkov je na vrchole pyramídy uložený kryštál.

Fotografia znázorňuje pyramídu z našej záhrady, ktorá je pred dokončením.

Použitie pyramídy:

 • Liečba človeka v polohe ležmo vo výške 1/3 pyramídy

 • Spoločenská relaxácia

 • Meditácie viacerých ľudí súčasne

 • Výroba pyramidálnej vody

 • Zušľachťovanie alkoholických nápojov, špeciálne domácich páleniek a vína

 • Sušenie potravín

 • Harmonizácia potravín, drogérie, liekov

 • Zušľachťovanie semien a pestovanie priesad

Cena dohodou

V cene je zahrnutá obhliadka terénu, zateplená podlaha, pyramída 5×5 m, povrchové úpravy, zateplené steny , drevený šindeľ, odvetrávanie,  aktivácia pyramídy, frekvenčná solfeggio aktivácia s hudobným doprovodom, preškolenie, nastavenie pyramídy na ďalšie funkcie a montáž.

V cene nie je zahrnutá doprava v cene 30 centov / km.

Možnosť objednať aj – Sálavé vykurovanie, Mandalový koberec, Skladaciu posteľ, Farebnú LED terapiu, Osvetlenie a iné.

Permakultúrna záhrada s pyramídou

Základňa 400 cm, hodnota životnej energie  – cca 19 100 Bovis jednotiek

Absolútna novinka na trhu. Permakultúrna záhrada je dokonalým naplnením ľudských potrieb bez poškodzovania zeme v tej najčistejšej podobe. Záhrada uložená pod pyramídou znásobuje výnosy plodín, regeneruje, plody záhrady sú zdravé a v ich tkanivách prúdi voda totožná s vodou, ktorá preteká v ľudských tkanivách. Na polievanie je použitá ionizovaná vody priamo z pyramídy, ktorá podporuje rast a zdravie plodín.

Na kľúč Vám zhotovíme záhradu, kde nepoužijete ani gram pesticídov a predsa budú vaše výnosy z tejto záhrady vysoké. Ba čo viac! Hlavne zdravé! Rýchlejší a zdravší rast v pyramíde sú preukázané vo viacerých prípadoch. Výborné výsledky pri pestovaní v permakultúrnej záhrade sme ešte umocnili nepretržitým účinkom pyramídy. Našim zámerom pritom bolo postaviť ich vysokokvalitne a sofistikovane. Aj preto jej súčasťou je nádoba na polievanie, umiestnená presne v energetickom lúči.

Pyramída zhotovená podľa uhlov Cheopsovej pyramídy v Gize. Ako materiál použité drevo, ošetrené paropriepustnou profesionálnou lazúrou , ktorá chráni pyramídu aj v náročných externých podmienkach. Je možné si vybrať farbu. Vzorkovník farieb si prezrite nižšie. Skonštruované zo špeciálne lepených vysušených hranolov, ktoré zabraňujú skrúcaniu dreva a tým k zabraňujú k menším výkonom pyramídy , či ich úplne znehodnotenie (častý problém hobby drevených konštrukcií). Základom sú hranoly v rozmeroch 5×10 cm, čím je zabezpečená maximálna stabilita. Vďaka prepracovaným uhlovým rezom je plášť stien pyramídy jednoliaty, bez odskokov a kovových prvkov , čím pyramídy zvyšuje svoju účinnosť a samozrejme tak i estetiku samotnú.

Účinky pyramídy:

 • Ruská akadémia vied so svojim 25 ročným výskumom účinku pyramíd jednoznačne potvrdila ich pozitívny účinok. Doc. Uvarov pri svojich prednáškach spomína napríklad vplyv pyramidálnej energie (PE) na semienka slnečnice a repy, ktoré boli v pyramíde 21 dní. Výnos a samotná veľkosť plodov boli priemerne 3 násobné!

 • Klíčenie semienok pod pyramídou, alebo predtým zenergetizovaných semienok PE je oveľa rýchlejšie, rastliny sú pevnejšie a zdravšie

 • Rastliny pod PE sú odolnejšie na choroby

 • Plody sú chutnejšie , voda v plodinách má rovnaké zloženie ako voda pretekajúca v ľudských tkanivách

Cena pyramídy: na dotaz

V cene je zahrnuté kompost, hnoj, slama perlit, štiepka, výkopové práce, pyramída 4×4, obruba záhonu, sud dubový 100l, výber vhodnej kombinácie sadeníc, a semien, spojovacie prvky, lepidlá, tmely, lazúra Rhenocoll, obhliadka terénu, posúdenie kvality zeminy na ďalšie zušľachtenie, aktivácia pyramídy, frekvenčná solfeggio aktivácia s hudobným doprovodom, preškolenie, nastavenie pyramídy na ďalšie funkciu (výroba pyramidálnej vody, zušľachťovanie alkoholu, uskladňovanie potravín, sušenie potravín, harmonizácia ostatných potrieb – viac pri obhliadke, liečenie osôb, meditácie)

V cene nie je zahrnutá cena sadeníc a semien, prípadný odvoz nekvalitnej zeminy, doprava výkop – 1€/km, doprava ostatná – 0,2€/km

Možnosť doplniť kryštálmi alebo medennými strieškami, kde sa špecifikuje účel. Viac pri obhliadke.

Pyramídový permakultúrny skleník

Základňa 400 cm

Absolútna novinka na trhu ! Permakultúrna záhrada je dokonalým naplnením ľudských potrieb bez poškodzovania zeme v tej najčistejšej podobe. Záhrada uložená pod pyramídou znásobuje výnosy plodín, regeneruje, plody záhrady sú zdravé a v ich tkanivách prúdi voda totožná s vodou, ktorá preteká v ľudských tkanivách. Na polievanie je použitá ionizovaná vody priamo z pyramídy, ktorá podporuje rast a zdravie plodín. Ani gram pesticídov a predsa budú vaše výnosy z tejto záhrady vysoké. Ba čo viac! Hlavne zdravé! Rýchlejší a zdravší rast v pyramíde sú preukázané vo viacerých prípadoch.

Pyramída zhotovená podľa uhlov Cheopsovej pyramídy v Gize. Ako materiál použité drevo, ošetrené paropriepustnou profesionálnou lazúrou , ktorá chráni pyramídu aj v náročných externých podmienkach. Je možné si vybrať farbu. Vzorkovník farieb si prezrite nižšie. Skonštruované z lepených vysušených hranolov, ktoré zabraňujú skrúcaniu dreva a tým zabraňujú k menším výkonom pyramídy , či ich úplne znehodnotenie (častý problém hobby drevených konštrukcií). Základom sú hranoly v rozmeroch 5×10 cm, čím je zabezpečená maximálna stabilita. Vďaka prepracovaným uhlovým rezom je plášť stien pyramídy jednoliaty, bez odskokov a kovových prvkov , čím pyramídy zvyšuje svoju účinnosť a samozrejme tak i estetiku samotnú.

Súčasťou je dubový 100l sud na polievanie, umiestnená presne v energetickom lúči. Pyramída má zabezpečené automatické vetranie. Pyramidálny skleník neslúži len na pestovanie, ale mám aj liečivé účinky pre ľudský organizmus, nehovoriac o možnom zušľachťovaní potravín a predmetov.

Účinky pyramídy:

 • Vplyv pyramidálnej energie (PE) na semienka slnečnice a repy, ktoré boli v pyramíde 21 dní. Výnos a samotná veľkosť plodov boli priemerne 3 násobné!

 • Klíčenie semienok pod pyramídou, alebo predtým zenergetizovaných semienok PE je oveľa rýchlejšie, rastliny sú pevnejšie a zdravšie

 • Rastliny pod PE sú odolnejšie na choroby

 • Plody sú chutnejšie , voda v plodinách má rovnaké zloženie ako voda pretekajúca v ľudských tkanivách

 • 2 až 3 násobné výnosy z rovnakej plochy

Cena pyramídy: na dotaz

V cene je zahrnuté obhliadka terénu, posúdenie kvality zeminy na ďalšie zušľachtenie, aktivácia pyramídy, frekvenčná solfeggio aktivácia s hudobným doprovodom, preškolenie, nastavenie pyramídy na ďalšie funkciu (výroba pyramidálnej vody, zušľachťovanie alkoholu, uskladňovanie potravín, sušenie potravín, harmonizácia ostatných potrieb – viac pri obhliadke, liečenie osôb, meditácie)

V cene nie je zahrnutá cena sadeníc a semien, prípadný odvoz nekvalitnej zeminy, doprava výkop – 1€/km, doprava ostatná – 0,2€/km

Možnosť doplniť kryštálmi alebo medennými strieškami, kde sa špecifikuje účel. Viac pri obhliadke.