Kúpeľňa PURE

Milujem rýdze línie s odkazom . Staré drevo ako režisér vašich chvíľ pri očistných kúrach tela i duše . Obklad vane ošetrený kvalitným lodným lakom. Stropné svietidlo zo starého pňa a so zachovaním kôry, stolík pod umývadlom kvalitný buk .

Materiál:  masív  buk , smrek

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Kuchynská linka LUCIA

Kuchynská linka Lucia je stelesnením jednoty starého s novým. Moderné prvky a spotrebiče v ušľachtilom starom dreve, ktoré nesie v sebe múdrosť a skúsenosť prežitého. Všetky čelá som urobil tak, aby naväzovali na tie predchádzajúce. Vytvárajú tak ucelenú plochu na celom čele kuchynskej linky. Dôsledne vyberané a ošetrené dosky, zlepované na BIO doskách, ktoré zabraňujú skrúcaniu. Obklad je slnkom opálený, vyzretý  a kefovaný smrek, s bohatou štruktúrou. Priznané police z masívu, sú zároveň nositeľmi moderného LED osvetlenia po celej dĺžke linky.

Lehátko polohovateľné

Spríjemnite si deň na našom lehátku! Pevné polohovateľné ergonomické  lehátko z masívu. Nosná konštrukcia zo 4cm hrubého profilu. Lôžková časť z bukových dosiek. Je možné nastaviť až 8 polôh. Od pohodlného ležania až po príjemný sed , ako stvorený na relaxačné čítanie.  Ošetrené kvalitnou lazúrou s farebným odtieňom podľa vášho výberu. Vhodná do interiéru aj do exteriéru na vašu záhradu, či terasu. Kvalitná ručná práca s detailami. Možnosť vyhotoviť s kolieskami.

Materiál:  masív
Povrchová úprava: podľa želania

Cena s povrchovou úpravou : 350,-eur

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Stolík “Energia vesmíru”

Tento stolík bol špeciálne vyrobený ako stolík pod 60 cm pyramídu. Je stelesnením spostredkovateľa vesmírnych energíí, ukotvením v priestore, ktorý novému najiteľovi umožňuje čerpať z jeho darov. Je vyrobený so starého dreva, ošetrený tvrdeným olejom a s pomarančovým olejom.

Materiál:  smrek

Rozmer: 70×70 cm , 50cm výška

Povrchová úprava: Trdený olej, pomarančový olej  Cena : 450,- EUR

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Obklady zo starého dreva

 Originálna patina starého dreva v piatich odtieňoch. Slnkom maľovaný obklad, vetrom a dážďom maľovaný obklad, starobou maľovaný, z tesaných hranolov a chôdzou prešľapaná.  Obklady zo starého dreva spravia z vášho priestoru výnimočné miesto plné tepla a plné príbehov, ukrytých v každom kúsku obkladu. Príjemný na dotyk. Je možné ošetriť rôznym spôsobom a vytvoriť tak plochu od svetlých odtieňov až po tmavé, či od matných , až po vysokolesklé povrchy. Luxusné prevedenie a detailné spracovanie je zárukou vašej spokojnosti.

Materiál:  smrek, dub, buk
Povrchová úprava: rôzna

Cena s montážou a povrchovou úpravou : 120,-eur/m2

doprava: 0,20 eur/km

Cena bez montáže: 85,- eur/m2

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Konferenčný stolík “OM”

Óm alebo aum , niekedy nazývaná udgitha alebo pranava mantra, je najposvätnejšia slabika v hinduizme. Symbol nekonečného brahma a celého vesmíru uložený v tomto stolíku zo starého dreva prináša pre majiteľa nekonečné možnosti ciest. Staré drevo so svojimi životnými skúsenosťami dá rozhodnutiam majiteľa punc múdrosti, vďaky a pokory. Tak sa rozhodnutia stanú ako prvotný zvuk  OM vo väčšine mantier, aby sa tak vrátila do reality našich rozhodnutí.

Materiál:  buk, dub

Rozmer: 100×60, 30cm výška

Povrchová úprava: Vodou riediteľný lak, včelý vosk, olej

Cena : 590,- EUR

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Masážny stôl aj pre thajské masáže

 Masážny stôl aj pre thajské masáže je charakteristický svojou extra šírkou. V mojom prípade až 100cm, čo umožňuje pohodlný prístup na stole aj pre samotného maséra. Pri tvorení som použil hrubé fošne, vykefované , morené a nakoniec lakované eko matným lakom. Stôl má v sebe tvrdý molitan a potiahnutý je 1mm koženkou . Polica na odkladanie je ľahko prístupná, pohodlná a priestranná.

Materiál:  buk , smrek
Povrchová úprava: moridlo, vodouriediteľný lak

Cena : 600,- EUR

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Svietnik “Zapálim tvoje srdce !”

Svietnik Zapálim tvoje srdce je pre teba! Pre teba, ktorý stratil poznanie, že neexistuje cesta k spokojnosti. Sama spokojnosť je tou cestou. Ver, že zapálením sviečok na tomto svietniku tvoj anjel strážny ti dá opäť poznanie o tejto pravde.

Materiál:  buk

Povrchová úprava: Vodou riediteľný lak, včelý vosk, olej

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Drevo pre masážny salón

 Obklady zo starého dreva, ošetrené vodouriediteľným lakom, doska pod umývadlo z kvalitného bahenného duba, morená včelým voskom,  široké parapety z hrubých starých fošní a kus môjho tvorenia. To je miestnosť pre masážny salón. V starom dreve je toľko odkazov, kde si každý návštevník zoberie práve ten svoj. Prajem masážnemu salónu v Galante veľa spokojných zákazníkov!

Materiál: Dub, buk , smrek
Povrchová úprava: Ľanový olej, včelí vosk, vodouriediteľný lak

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Kúpelňa “Aman”

Teplé drevo v kúpelni vám dá teplo vo vašom vnútri. Pocit AMAN – stav pokoja  a harmónie ,  prichádza takmer okamžite. Obklad zo starého dreva, stôl priebežný buk. Zvýraznené prvky “chlpov” v dreve starostlivo vyberaným obkladom priamo u dodávateľa. Pevná konštrukcia stola, podporená masívnou dubovou nohou.

Materiál: smrek, dub, buk

Povrchová úprava: Vodou riediteľný lak, včelý vosk, olej

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Kuchyňa “Shanti”

 Kuchyňa Shanti (mier , harmónia,…), ako realizácia mojej myšlienky cez tvorenie. Stará múdrosť ukrytá v starom dreve v harmónií s energiou mladého dreva. Pyramída na veľkej skrini pre potraviny bude neustále tým pravým nástrojom na nepretržitú energetizáciu potravín. Ten skutočný moderný prvok nového človeka! Nadčasová kuchynská linka práve pre vás!

Upravené kefovaním, včelým voskom, olejom. Komfort podporený modernými prvkami kovania.

Materiál: Smrek, buk,  borovica
Povrchová úprava: Ľanový olej, včelí vosk, vodouriediteľný lak

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Servírovacia misa “Vďačná chvíľa”

Beznádejný prípad smutného odrezku na kraji priekopy pri poreze v chotári Bobot sa zmenil na misu. Misa z topoľového dreva, plná nádeje o svojej nekonečnej hojnosti, ktorá náleží práve vám. Stačí si nájsť každý deň chvíľu pre pohladenie a odmení sa vám.

Materiál: Topoľ
Priemer: cca 50cm
Výška: 5cm
Povrchová úprava: Vodou riediteľný lak

Cena: 49€

predané

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Osvieženie pod vodopádom

 Celý svoj doterajší život dávala v radosti spojenia s matkou zemou. Až prišiel jej čas. Jabloňový kmeň s novým príbehom. Priblížte sa k jej vodopádu a pocítite čerstvosť a kvapky na vašej tvári. Tak osviežujúce, krásne a slobodné.  Misa ideálna k vášmu kuchynskému oknu, kde si necháte dozrievať ovocie a zeleninu k plnej sviežosti.

Materiál: Jabloň
Povrchová úprava: Ľanový olej, včelí vosk, vodouriediteľný lak
Rozmer: 112x28x23

Cena: 190€

predané

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Orechová galaxia

Táto misa pochádza z prvého spíleného orecha na našom novom pozemku. Celkovo bolo spílených viac ako 100 starých stromov a cítil som potrebu dať ich drevu nový život.

Materiál: Orech
Priemer: cca 50cm
Výška: 25cm
Povrchová úprava: Ľanový olej, Včelí vosk

Cena: 190€

predané

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Zákon príťažlivosti

Písal sa rok 1924 a Juraj práve dokončil prístavbu svojho vodného mlyna. Bolo to náročné, ale krásne. Vychovaný v skromnosti, s vedomím, že dostáva do svojho života viac, ako ostatní. Pochopil totiž, že čím viac ďakuje, tým viac dostáva. Už v mladom veku ďakoval za dary zeme. Tak jednoduché. Preto sa večer opäť vybral k váhu, pomodlil sa k bohu, poďakoval a uložil na vážsku vodu kus starého mlynského kola, aby cyklus života pretrvával naveky.

Za dlhé roky energia vážskej vody premenila tento kus dreva na Jurajovu dlaň, Dlaň, ktorá dáva, prosí a ďakuje. Darujte si aj vy každý deň kus ovocia z Jurajovej dlane. Proste, dávajte a dostanete. Jeho energia neustále pretrváva v tomto kuse dreva.

Materiál: Drevo neznámého pôvodu
Povrchová úprava: Ľanový olej, včelí vosk
Rozmer: 56x22x17 cm

Cena: 190€

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Stôl dualita

Na korpus som použil staré dubové hranoly a dosky. Pri opracovaní som cítil silné energie, plné zmien, s jasným odkazom na bohatú históriu tohoto dreva. Je tam radosť, je tam plač, je tam láska. Potreboval som korpus stolu zkľudniť. Preto som k nemu priradil bukové fošne, ktoré ticho ležali v mojej dielni dva roky a čakali na svoju príležitosť.

Je to jin – jang, je to dualita a zároveň spojenie do jedného celku, pri ktorom aj vy budete cítiť niečo elektrizujúce, silné a pritom tak upokojujúce. Stačí sa ho jemne dotknúť, pohladiť a vaše rozhodnutia od stola budú vždy vedené z vášho srdca.

Materiál: Dub / Buk
Rozmer: dĺžka – 154cm, šírka- 98cm, výška – 78cm
Povrchová úprava: Bio olej, včelí vosk

Cena: 950€

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Konferenčný stôl Emócia

Pri výbere dubových hranolov som pristupoval obzvlášť citlivo. Spracované v čase môjho hlbokého nadšenia. V jeho prítomnosti ste ako malé dieťa, ktoré má na dosah všetky emócie zo starých hranolov. Dlho slúžili ako konštrukcia strechy. Ochranu preto majú v „krvi“. Využite ho s láskou a odvďačí sa vám.

Materiál: DUB
Rozmer: dĺžka – 102cm, šírka – 50 cm, výška – 46 cm
Povrchová úprava: Včelí vosk a BIO olej

Cena: 550€

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Policový regál otvorená Inate

Každý kus tejto otvorenej police je ako vašich 97% “neživej” DNA a predsa tak najpodstatnejšej. Vyťahuje zo sebou všetky svoje životné skúsenosti zo všetkých svojich minulých životov. Napojená na Zdroj Vám dáva poznanie jednoty. Všetci a všetko dotýkajúce sa tejto police ,má možnosť zdielať toto poznanie. Možno vám pomôže pri dotyklu zatvoriť oči, ako mne, a ucítite všetky emócie, uvidíte všetky príbehy.

Materiál: Dub
Rozmer: hĺbka – 22 cm, šírka- 100cm, výška – 201cm
Povrchová úprava: Bio olej, včelí vosk

Cena: 190€

predané

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Vešiak na šperky Gaia-Žena

Naša ZEM  – Matka Gaia, ženského rodu, plná nehy a lásky. Svoju krásu nám ukazuje každý deň a je len na nás, či ju vidíme. Jeden z darov – orechové drevo, v novej úlohe pre svoje Ženy. Každý klenot zavesený na tomto vešiaku je spojenie s našou Gaiou. Je to dar Ženy Ženám. Pre všetkých mužov, čo hľadajú dar pre svoje Ženy

Materiál: Orech
Rozmer: dĺžka – 48, šírka – 5,5 cm, výška – 32 cm
Povrchová úprava: Včelí vosk a BIO olej

Cena: 150€

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Svietnik Májové Pasečnice

29.5. som zažil krásný bohatý deň spolu s Marcelkou z hôr. Bolo to v Pasečniciach na Plzensku. Krásne prostredie, meditačná prechádzka a Gaia mi pripravila takýto darček. Uložený kus starého dreva , hneď vedľa sochy Budhu. Práve tam sa odohrávali a naďalej odohrávajú meditačné stretnutia. Nádherná energia. Keď som ten kus koreňa chytil do ruky, prišlo okamžité zamilovanie. Až doteraz čakal na nový život. A tak vznikol tento svietnik. Prána sa mi pri ňom okamžite aktivuje zmesou všetkých energií , ktoré boli súčasťou meditačných stretnutí. Ďakujem Marcelka z hôr za poznanie , ktoré si mi dala.

Materiál: predpokladám borovica koreň
Rozmer: dĺžka 55cm, výška 22
Povrchová úprava: eko lak

Cena: 80€

predané

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.