Tento návod je určený pre všetkých, ktorí sú stotožnení s liečebnými účinkami kameňov. Zvyčajne ich máme buď na svojom tele , rôznou formou šperkových doplnkov, alebo ich máme uložené v priestore doma, či v práci.

Ak patríte medzi nich, tak mám pre vás inšpiráciu na lepší účinok liečivých účinkov liečebných kameňov. Proces „výroby“ využíva 3  potvrdené faktory

1 – energetizácia a zvýšenie životnej energie v pyramíde

2 – voda, ako nosič informácie

3 – liečebný  účinok kameňov

 

Ako na to?

Stačí vám dostatočne veľká sklenená nádoba , ktorú je možné uzatvoriť. Jej veľkosť je priamo úmerná veľkosti liečebného kameňa. Ten vložíte do pohára  a zalejete doplna vodou. Uzatvoríte nádobu. Ak nemáte víko, stačí aspoň zabaliť do fólie.  Vložte krátkym rituálom informáciu do vody a s vďačnosťou uložíte do pyramídy. Necháme pyramídu pracovať na prenose liečebných účinkov z liečebného kameňa do vody a zároveň zvyšujeme energetický a harmonizačný účinok . Stačí jej 24 hodín k tomu, aby informácia prešla do vody. Po 24 hodinách nádobu vyberte a prelejte do pohára. S vďačnosťou príjmite všetky dary, o ktoré ste žiadali a vypite.

 

Doporučenie: Osobne pijem tento nápoj ako prvý nápoj dňa. Je to výborný „štartér“ do nového dňa. Energia sa pohybuje na úrovni cca 20 tis. BJ , čo je minimálne 3 násobok oproti bežnej vode. A koľko  toho vypiť? Určite nemusíte vypiť denne liter tohto nápoja. Treba si byť vedomý toho, že je to hlavne informačný prenos. Stačí 2dcl denne. Skôr odporúčam pravidelnosť a intenzitu minimálne 1x denne.

 

A teraz stačí si vybrať práve ten, ktorý je pre vás najvhodnejší. Veľmi dobre spracované účinky kameňov nájdete na stránke:

http://www.liecive-kamene.sk/liecenie-kamenmi-liecebne-schopnosti-kamenov

 

Krásne dni priatelia!