V dnešnej dobe sme vystavení vysokým nárokom zo všetkých strán. V podnikaní vedú tí, čo vstúpia do miestnosti a sú plní energie. Ako zamestnanec máte vyhraté vtedy, ak ste dlhodobo ako nabitá batéria a všetci sa čudujú odkiaľ beriete energiu, doma ste spokojní, ak všetko stíhate, a máte stále ešte energiu aj na seba a svoje koníčky. Skrátka – náš život výrazným spôsobom ovplyvňuje naša životná energia. Veľa z nás hľadá povzbudzujúce prostriedky . Tou najrozšírenejšou je pitie kávy. Káva však má krátkodobý účinok a prekyseľuje organizmus, čo z dlhodobého hľadiska určite nie je riešením. Tá zdravšia alternatíva je guarana , nie je však takisto vhodná ako každodenné riešenie zvyšovania životnej energie.

Som vďačný za to, že do môjho života vstúpili pyramídy, ako zdroj životnej energie. Nie každý má však možnosť si doma stabilne a dlhodobo postaviť minimálne 2,5 m liečebnú pyramídu. Preto som sa zameral na vplyv malej pyramídy na potraviny, ktoré sú našim zdrojom energie, spolu s prostredím, v ktorom sa nachádzame. Malú pyramídu si môže dovoliť každý.

Pripomeňme si, že zdravý človek, by svoju životnú energiu mal mať na úrovni 6500 BJ. Ak konzumujeme , alebo sme v prostredí, ktoré má nižšiu hodnotu ako tá vaša, znižuje vám naďalej vašu energiu. Ak však budete konzumovať potraviny s vyššou hodnotou životnej energie ako máte vy sám, budete práve tým podnikateľom, zamestnancom a živiteľom vašej rodiny, po ktorom sa každý bude obzerať ,ako na človeka, ktorý snáď ani nepozná únavu. O to viac je to dôležité v tejto dobe, kedy sme a ešte dlho budeme vystavovaní novým silným energiám z centrálneho slnka našej galaxie, ktorá zo sebou tak isto nesie zvýšené nároky na životnú energiu.

Vybral som si u nás často používané potraviny, zmeral som ich životnú energiu pred uložením do pyramídy.

Cieľom bolo zistiť vplyv pyramídy na prekyseľujúce potraviny (syry, mlieko, alkohol…) tak, aby nám neznižovala životnú energiu a tak isto vplyv na potraviny s prirodzene vyššou životnou energiou (ovocie, zelenina, voda)

 

životná energia pred vložením do pyramídy potravina životná energia po pôsobení pyramídovou energiou
5000 ovčí jogurt nepasterizovaný 7000
4500 jabĺčkovica domáca 8500
 4600 Syr pasterizovaný  5800
pyramídová voda so zelenou pšenicou 15000
7500 pomaranče 8700
9500 vlašské orechy
9800 špenát mladý 11200
12000 med 15200
8700 maslová tekvica surová
7000 maslová tekvica pečená
11000 červená repa pečená
9500 paprika červená
9200 bio banány
7300 bio vajíčka 9500
8200 paprika zelená 9800

 

Z môjho pohľadu je milým prekvapením med, u ktorého pyramída  zvýšila hodnotu životnej energie až na viac ako 15 tis. Bovis jednotiek a tiež vajíčka. Zaujímavým zistením bolo zvýšenie energie pri našej domácej jabĺčkovici. Tu treba však upozorniť, že bola vystavená účinkom pyramídy viac ako mesiac. Všetci sviatoční konzumenti tejto jabĺčkovice potvrdili, že z nej hlava veru nebolela :-))) Pri ostatných meraných potravinách to bolo od 6 do 24 hodín.

V každom prípade môžem potvrdiť, že pyramídy výrazným spôsobom zvyšuje energiu potravín. To má samozrejme vplyv aj na samotného človeka – konzumenta. Takže malá pyramída ovplyvňuje chuť potravín, predlžuje ich čerstvosť  a zvyšuje ich životnú energiu.

Je to dobrá správa pre všetkých, ktorí hľadajú zdravý spôsob zvyšovania svojej životnej energie a to dokonca aj s nejakým tým ušetreným eurom.