Divná otázka si asi poviete. Z pohľadu všeobecnej reality dnešnej doby už ale taká nie je. Že prečo?

Tak sa na chvíľu zamyslite. Denne sa stretávate s druhými ľuďmi. Či už doma, v práci, alebo len tak na ulici. S niektorými známymi aj prehodíme nejakú tú vetu. Zvyčajne začíname otázkou: Ako sa máš? A tu to začína byť zaujímavé. Neviem ako vy, ale moja skúsenosť je taká, že veľká väčšina sa vyjadruje spôsobom tipu“ áááále, ani sa nepýtaj. Keby bolo lepšie, nevydržím,“ alebo jednoducho „ mám sa zle“ . Pomaly a isto sa zbavujem týchto požieračov energie. Prečo mám k vám takýto prístup?

Mne je totiž dobre. A viete prečo? Lebo chcem aby mi bolo dobre. Lebo som sa tak rozhodol! Poviete si – ďalšie spirituálne bláboli. Tak v tom prípade mám pre vás budíček! Ak som vás zaujal, tak si POZORNE pozrite tento dokument o kvantovej fyzike . Doba sa skutočne mení veeeľmi rýchlo a je len na nás, kde skončíme. Prišiel prorokovaný čas , kedy sa stierajú rozdiely spirituality a vedy. Pochopiť , že svet je tvorený našim vedomím. Čo je naše vedomie? To sme v skutočnosti MY. Vedomie je základom bytia. Nie hmota! Nie naše fyzické telá. Iba v tomto stave zažívate skutočnú radosť v srdci. Pochopenie zostupnej príčinnosti je kľučom. Dostali sme predstavu o akomsi pánovi na obláčku, ktorý rozhoduje o tom , či pôjdeme do pekla, alebo do neba. Potom to veda vyvrátila a hovoria tomu pokrok . 🙂 Súhlasím s tvrdením, že v jednej veci nás skutočne náboženstvo malo čo naučiť. Konaj dobro, buď dobrý. Problém ale nastáva , že čo je dobré pre mňa, nemusím byť dobre pre teba.

Kvantová fyzika sa na tento svet pozerá cez úplne iné okuliare. Kvantová fyzika je fyzikou možností. Tvrdí, že akýkoľvek predmet nie je presne určená vec, ale skladá sa z možností. Pýtate sa : možnosti koho? No možnosťami pre vedomie!!!Na čo? Možnosťami pre vedomie, aby si vybralo!!!Keď si vedomie nevyberie, kvantové predmety sa chovajú ako vlny možností. Rozprestierajú sa rovnako ako obyčajná vlna. No v okamžiku, ako sa vedomie pozrie, vlny zkolabujú a stávajú sa z nich predmety určené pre vedomé zážitky. Týmto spôsobom  sa deje VŠETKO ČO ZAŽÍVATE. Takže je jasné, že vedomie nie je produktom mozgu, ale mozog je produktom vedomia. Ak sa teda chcete dozvedieť viac o tom, ako váš svet funguje, tak odporúčam pozrieť dokumentárny film so skvelým kvantovým fyzikom Goswami, ktorého knihy o kvantovej fyzike  sú učebnicami na mnohých univerzitách po celom svete.

Spoznávame seba cez seba pre seba!

 

Vyberte si život aký chcete žiť!