Pred nejakým časom som uverejnil článok o merianiach životnej energie Bovisovou škálou. Táto téma nezaujala len vás , ale aj mňa. Až tak, že som si ju zakúpil. Ďakujem týmto Grétke za preklad návodu – moooc mi pomohol:-)

A teraz k samotným meraniam. Robil som opakované merania s rovnakými vzorkami , alebo v rovnakom priestore. Cieľom bolo vyselektovať prípadné odchýlky, aby merania boli naozaj čo najdôveryhodnejšie.

Samozrejme najviac ma zaujímali hodnoty životnej energie v našich pyramídach. Pripomínam, že ideálna životná energia zdravého človeka, meraná v Bovis jednotkách (1 bovis jednotka=1nanometer) je 6500. Každý priestor, každá potravina, ktorá má vyššiu hodnotu, je vašou „nabíjačkou“ a samozrejme naopak . A bol som milo prekvapený. U nás doma, konkrétne v našej kuchyni, spálni  a obývačke (Tí, čo boli u nás, tak vedia čo je trojjediný priestor :-)))  Nameraná hodnota 9000! Super. Preto sa tu cítime tak dobre!

V našej letnej obývačke máme na stole 100cm pyramídu s kremeňom v pyramíde. Tú najviac používame na energetizáciu vody, potravín, koloidného striebra a podobne.

Pyramída 100cm s kryštálom bez pyramidonu:

Opakovaná nameraná hodnota s odchýlkou cca 5% – 23 300

Toto bol pre mňa prvotné prekvapenie, pretože mne doteraz známa najvyšia hodnota pyramídy v SK a CZ bola 22000. Určite vás zaujíma, ako dopadla pyramídová voda.

Pyramídova voda:

Opakovaná nameraná hodnota s odchýlkou cca 7%  – 17 200

Aby ste mali predstavu, čo to číslo znamená. Je to hodnota, akú vykazuje voda z Fatimy! No nie je to úžasné mať takú doma? Pre porovnanie som opakovane meral hodnoty vody z vodovodu a vody z našej reverznej osmózy. Tu sú hodnoty:

Voda z vodovodu:

Opakovaná nameraná hodnota s minimálnou odchýlkou – 8 200

Voda z reverznej osmózy:

Opakovaná nameraná hodnota s minimálnou odchýlkou – 9 300

Ešte tu mám koloidné striebro, cca 1 týždeň uložené v 100 cm pyramíde. Hodnota naozaj vysoká, predpokladám z dôvodu obsahu samotného striebra vo vode. Hostota PPM je na úrovni 25. Je rozdiel koloidné striebro a koloidné striebro. Priatelia, čo si odo mňa beriete kolidné striebro – tak tu je další dôvod, prečo pomáha viac ako ostatné!

Nameraná hodnota s minimálnou odchýlkou – 21 700

Permakultúrna pyramída v našej záhrade ma samozrejme tiež zaujímala a po meraniach mi zacvaklo ďalšie puzzle poznania – prečo sa tam tak darí flóre?

Opakovaná nameraná hodnota s  odchýlkou  cca 5% – 19 100 !

No a teraz k mojej láske – naša velká uzavretá liečebná pyramída (ešte stále nezateplená – nestíham 🙁 ) Aj teraz, pri písaní tohoto článku, som sa opäť rozhodol, že zopakujem merania. Pýtate sa prečo? No lebo namerané hodnoty životnej energie sú na úrovni vzácnej vody z Lúrd,  nad hodnotou Plejáďanov, Arkturiánov,..(toto samozrejme nemám overené, ešte som nemal to šťastie vedome stretnúť plejáďana :-)))

Opakovaná nameraná hodnota s  odchýlkou  cca  10% – 28 300 !

Tu som uviedol naozaj väčšiu odchýlku. Neviem odpovedať prečo je tomu tak . Faktorov na tieto uzavreté pyramídy môže byť naozaj veľmi veľa. Slnečné búrky, počasie samotné, kto bol pred tým v pyramíde,… Fakt je ten, že najvyššia nameraná hodnota 31 100, som nameral pri slnečnom počasí, bez chemtrails, jednoducho krásny deň. A to tam ešte nemáme uložený žiaden kryštál! Teším sa potom na tie merania. Toto je odpoveď , prečo mi hneď „mravčia “ prsty, hlava, akoby vo víre,…a potom ten pocit! Ťažko opísať – treba zažiť.

No a samozrejme ma zaujímali potraviny. Tu sú niektoré perličky:

banán – 8 500

môj mobil – iba 4 200

nepasterizovaný syr – 5 300

maslo vraj tradičné – 5 200

maslo také klasické – 4600

zelená pšenica – 9 400

preso z kávovaru – 7 200

káva zo špaldy s ovsenným mliekom – 7 400

domáca jabĺčkovica – 5 100

bio pšenica – 7 000

bunkové soli (konkrétne NAT PHOS) -15 000!

a môj dnešný obed – 8500! : – )))))

Sú to naozaj zaujímavé hodnoty a som veľmi rád, že pyramídy aj týmto meraním potvrdili v sebe nedocenený osoh pre nás všetkých.

A ešte jedna určite zaujímavá informácia. Tie malé 50 cm pyramídy s kryštálom, ktoré ponúkam aj vám na predaj som zmeral samozrejme tiež. Ešte nie sú samozrejme aktivované, len som ich správne nasmeroval a zmeral. Hodnota  – 15 500. Opakujem – bez aktivácie! Zaujímalo ma , aká bude hodnota, keď ju nesprávne otočím – iba 6 000, to znamená zdravému človeku odoberá energiu!!! Preto pozor na správne nasmerovanie pyramídy.

Ďakujem Bovis škále, ďakujem kyvadlu, a samozrejme ešte raz ďakujem Grétke. Užívajte priatelia 🙂

Tým, čo som sľúbil pomerať životnú energiu, prípadne vyčistiť priestor,  tak sa ospravedlňujem za meškanie, ale môžete sa mi pripomenúť a dohodneme sa už na konkrétny dátum.