Je všeobecne platnou pravdou, že pitný režim pre ľudský organizmus je veľmi dôležitý. Pri špecifikácií ČO je to vlastne ten pitný režim sa už dostávame do konfrontácií názorov odborníkov i laikov.  Čo možno pokladať za ten najsprávnejší pitný režim?

Najskôr si objasnime úlohu vody v našom organizme.

Voda je najrozšírenejšia chemická zlúčenina na Zemi. Biologické organizmy obsahujú 70-90% vody, trojdenné ľudské embryo je tvorené z 97% vody, telo novorodenca asi z 80% vody a dospelého človeka tvorí vody asi 65% hmotnosti. Človek vlastne postupne vysychá. Z toho pochádzajú mnohé choroby, vrásky, starnutie, a nakoniec smrť. Ak vieme pomôcť našim bunkám udržiavať si správnu rovnováhu a dostatočný obsah čistej vody, môžeme si svoj život vo fyzickom tele značne predĺžiť.

Každá bunka v našom tele obsahuje vodu. Čistenie organizmu pokožkou alebo ľadvinami je možné práve vďaka vode! Energetický potenciál človeka je z najväčšej časti podmienený práve druhom energií, ktoré sú obsiahnuté v prijímajúcich tekutinách. Ak pijeme vodu , kde je málo energie alebo sú v nej energie disharmonické, tak svojmu telu škodíme. Ak však pijeme vodu s harmonickou energiou, biologicky aktívnu vodu, potom telo posilujeme a dodávame energiu.

A tu sa dostávame pre mňa k najdôležitejšiemu poznaniu. IBA čistá voda sa spracováva v ľadvinách. V okamžiku , ak voda obsahujem cudzorodé látky, filtruje sa cez pečeň! Je to veĺmi dôležitý poznatok, na ktorý by sme mali klásť dôraz pri dodržiavaní pitného režimu. To znamená, že v prípade ak nepijeme čistú vodu, dochádza k nadmernej a dlhodobej záťaži pečene!

Kde túto čistú vodu dostaneme? kangenovaná voda, reverzná osmóza sú riešením. Vysoké obstarávacie náklady nie sú bohužiaľ cestou pre všetkých. Zenergetizovanú čistú vodu z pyramídy dosiahnete za pár eur a máte ju zabezepčenú na celý život.

PYRAMÍDA MÁ SCHOPNOSŤ VODU OČISTIŤ A ZBAVIŤ VŠETKÝCH NEŽIADUCÍCH PRÍMESÍ A PLYNOV.